Col Du Marine Beauty Peptides Formula

Mūžīgās jaunības eliksīrs vēl nav izgudrots, bet skaistuma kokteiļi jau ir realitāte.


Col Du Marine saviem klientiem piedāvā zelta sašetes ikdienas lietošanai ar unikālu skaistuma peptīdu formulu, kas neļaus jūsu ādai novecot un papildus mitrinās to.


Sastāvs: hidrolizēti jūras kolagēna peptīdi, hialuronskābe, vitamīns C, silīcijs, bambusa asnu ekstrakts.


Tāpat kā iepriekš, produktam ir neitrāla garša, un to var izšķīdināt Jūsu mīļākajā dzērienā vai ēdienā. Ir svarīgi, ka visas iepriekš minētās sastāvdaļas tika iekļautas produkta sastāvā tādās proporcijās, kuras ir klīniski pierādītas pētījumos nevis mikroskopiskās devās mārketinga nolūkos.


Hidrolizēti jūras kolagēna peptīdi ir jaunā produkta pamatsastāvdaļa, viens no populārākajiem skaistuma un jaunības uztura bagātinātājiem. Mazā molekulārā masa nodrošina tā uzsūkšanās spēju 95% apmērā. Jūras kolagēna aminoskābes nodrošina visu organismā esošo saistaudu izturību, piešķir ādai tvirtumu un elastību. Pēc 25 gadu vecuma kolagēna sintēze organismā palēninās. Uzņemot kolagēnu uztura bagātinātāju formā, mēs palīdzam organismam uzturēt kolagēna līmeņa atjaunošanās procesu.


Hialuronskābe ir svarīgs elements ādas veselības un jaunības uzturēšanā. Ar gadiem āda zaudē spēju sintezēt hialuronskābi. Sabiedrībā ir nostiprinājies viedoklis, ka hialuronskābi lieto tikai injekciju veidā, taču to var darīt arī iekšķīgi. Regulāra hialuronskābes lietošana iekšķīgi paaugstina ādas mitruma līmeni, uzlabo ādas elastību un paātrina reģenerācijas procesus. Pēc nonākšanas organismā, hialuronskābi vispirms pārstrādā zarnu baktērijas, pēc tam tā uzsūcas asinīs un iekļūst visos svarīgākajos orgānos, ieskaitot ādu. Tieši šis process izskaidro hialuronskābes labvēlīgo ietekmi uz ādas stāvokli, lietojot to iekšķīgi. Hialuronskābe nonāk ādā un arī iekšējos orgānos, kur tās trūkums var radīt svarīgu funkciju traucējumus locītavās, acīs, endokrīno dziedzeru darbībā. Pasaules vadošie traumatologi jau daudzus gadus praktizē hialuronskābes nozīmēšanu iekšķīgai lietošanai. Hialuronskābes preparāti, kas paredzēti locītavām, tiek pieskaitīti pie hondroprotektoriem un tos izmanto locītavu kustību traucējumu un sāpju sindroma gadījumā. Hialuronskābes iekšķīga lietošana stimulē fibroblastu darbību – tie sāk aktīvāk ražot hialuronskābi, elastīnu un kolagēnu, kas ļauj organismam ilgāk saglabāt labu ādas stāvokli.


C vitamīns cilvēka organismā darbojas gan kā antioksidants, gan kā aktivators daudzās svarīgās fizioloģiskās norisēs, piedalās kolagēna sintēzes reakcijās, regulē ādas pigmentāciju un palīdz uzturēt vienmērīgu sejas ādas toni visa gada garumā. Regulāra C vitamīna lietošana iekšķīgi nodrošina aizsardzību pret vīrusiem. C vitamīna dienas deva ir no 75 līdz 100 mg. Viena zelta sašete satur 100 mg.


Bambusa asnu ekstrakts satur silīciju, kalciju, fosforu, kāliju, dzelzi, magniju, varu, selēnu un cinku, kā arī aminoskābes, beta-karotīnu, riboflavīnu, tokoferolu, tiamīnu, pantotēnskābi, PP vitamīnu. Bagātīgais silīcija saturs bambusa ekstraktā garantē ādas efektīvu atveseļošanos un atjaunošanos.


Viss, kas jums nepieciešams, lai šajā ziemā saglabātu ādas skaistumu, ir skaistuma kvartets - Col Du Marine zelta sašetēs.